O firmie

Geolog wrocław
Geolog – Michał Kamiński

GEOMINER Michał Kamiński

to zespół ludzi energicznych i chętnych do pracy, posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności.
Geolog Wrocław

Działamy w szeroko rozumianej branży geologicznej i górniczej. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i dokumentowaniem przedsięwzięć w zakresie geologiczno-górniczej obsługi kopalń odkrywkowych i otworowych, hydrogeologią i gospodarką wodnągeotechniczną obsługą budów, a także ochroną środowiska.

Od kilkunastu lat dynamicznie działamy na terenie całego kraju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bazując na zdobytym doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce zawodowej. Podejmując się powierzonych zadań, dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązywać je sprawnie i kompetentnie. 

Nasz zespół tworzą absolwenci Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki Wrocławskiej, posiadający niezbędne umiejętności, wiedzę, doświadczenie oraz kwalifikacje geologiczne wymagane prawem, w zakresie geologii, geologii złożowej, hydrogeologii i geologii inżynierskiej, które zostały nadane przez Ministra Środowiska oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Ponadto Prezes Wyższego Urzędu Górniczego nadał Michałowi Kamińskiemu kwalifikacje geologa górniczego w zakładach innych niż podziemne zakłady górnicze oraz zakładach wykonujących roboty geologiczne, o których mowa w art. 86 ustawy Prawo Geologiczne i Górnicze z dnia 9 czerwca 2011 r. Zgodnie z prawem umożliwiają one kierowanie ruchem zakładów górniczych wydobywających kopaliny metodą odkrywkową bez środków strzałowych oraz wydobywającymi otworami wiertniczymi wody lecznicze, termalne oraz solanki.

Chcąc Państwu zaoferować kompleksowe usługi, współpracujemy z kadrą naukową Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współpracujemy z wieloma partnerami, do których należą Uzdrowiskowe Zakłady Górnicze, Deweloperzy, Projektanci i Wykonawcy Robót Budowlanych, a także Klienci Indywidualni Ponadto naszymi partnerami są specjaliści z branży budowlanej, górniczej, geodezyjnej, projektowej i geologiczno-wiertniczej.

GEOMINER Michał Kamiński to odpowiedzialny zespół specjalistów. Służymy radą i pomocą. Trudne zadania są dla nas wyzwaniem a nie przeszkodą. Wybierz nas, a spełnimy Twoje oczekiwania, pomożemy przebrnąć przez zawiłości prawne i osiągnąć zamierzony cel. Zapraszamy do współpracy.